Kontakt os

Min Bolighandel

+45 70 254 264

kontakt@minbolighandel.dk


Sender du en mail, er der garanti for at den besvares indenfor 24 timer, på dage hvor kontoret er åbent.

Åbningstider

Mandag-Torsdag : 09:30-17:00

Fredag : 09:30-14:00

Lørdag : Efter aftale

Søndag : 10.00-15.00

Bestil gratis salgsvurdering

Det er helt uforpligtende. Vi laver en grundig gennemgang af din bolig og du får rådgivning om det bedste salg.

Din besked er blevet sendt

Udfyld venligst alle felterne korrekt.

Når du efterspørger en salgsvurdering, godkender du at vi gemmer de ovenfor indtastede personoplysninger og at vi må kontakte dig telefonisk eller via e-mail med henblik på vurderingen og en dialog om et eventuelt fremtidigt salg.

Find din lokale mægler

Vi har lokale ejendomsmæglere fordelt over hele Danmark.

Tast dit postnummer ind i boksen nedenfor og få kontakt til den mægler, der kender lige præcis dit lokalområde.

 

Der er ingen mægler tilknyttet dette postnr.

Udfyld venligst alle felterne korrekt.

Administration

Sofie Krambeck

Ejendomsmægler & Valuar MDE

6066 1912

sofie@minbolighandel.dk

-

Sophus Købke

Salg & Vurdering

2182 3257

sophus@minbolighandel.dk

-

Jesper Vinding

Salg & Vurdering

2729 6811

jesper@minbolighandel.dk

-

Ann Høireby

Ejendomsmægler MDE

5188 2511

Ah@minbolighandel.dk

-

Sjælland

Simon Christensen

Indehaver, Ejendomsmægler MDE

5133 4060

simon@minbolighandel.dk

-

Anders Hansen

Indehaver, Ejendomsmægler MDE

2960 9499

anders@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Storkøbenhavn og Værløse/Farum

David Lorentzen

Indehaver & Salg/Vurdering

5290 0012

david@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Amager

Michele Møller Amundsen

Indehaver & Ejendomsmægler MDE

8159 5857

michele@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Brønshøj, Herlev, Skovlunde.

Kim Sørensen

Indehaver, Ejendomsmægler og Valuar MDE

2550 0702

kim@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Næstved og Faxe

Hanne Steenberg

Indehaver & Ejendomsmægler MDE

2298 7488

hanne@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Slagelse og Sorø kommuner

Per Hermansen

Indehaver & Ejendomsmægler MDE

2215 1888

per@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Hornsherred, Frederikssund, Halsnæs og omegn.

Susanne Borch

Indehaver & Salg/Vurdering

2889 1888

borch@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Odsherred - i samarbejdet med Per Hermansen

Kenneth Frost

Indehaver & Ejendomsmægler MDE

71904495

frost@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Holbæk og omegn

Clara Bracker Vestergaard

Indehaver

20708572

Clara@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Østerbro

Anne-Mette Skak Hansen

Indehaver & Akademiøkonom i Ejendomshandel

4248 4948

anne-mette@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Kongens Lyngby, Søborg og Bagsværd

Susanne Søgaard

Indehaver, Salg/vurdering, Cand. Merc.

2014 6239

susanne@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Vedbæk, Rungsted, Hørsholm, Kokkedal, Nivå og Humlebæk

Jens Emkjær

Indehaver & Ejendomsmægler MDE

2633 3366

jens@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Ishøj, Brøndby Strand og Vallensbæk Strand

Claus Rasmussen

Ansvarlig for Islands Brygge og i Ørestad.

5352 6009

claus@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Islands Brygge og i Ørestad

Sydkysten

Christel Vallenquisth

Boligstylist

4131 5458

christel@minbolighandel.dk

Boligstyling på Sjælland & Fyn

Tanja Poulsen Mathiesen - Søndre Alle 39, 4600 Køge

Indehaver & Ejendomsmægler MDE

2464 6455

tanja@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Stevns, Køge, Greve og Solrød

Tanja Hartington

Ejendomsmægler

3071 2670

Hartington@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Stevns, Køge, Greve og Solrød - i samarbejde med Tanja Poulsen Mathiesen

Fyn

Lars Tribler

Salg & Vurdering

7178 0655

tribler@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Fyn.

Jylland

Lars Nielsen

Indehaver, Ejendomsmægler MDE

2425 0784

lars@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Aarhus og omegn

Henrik Søndergaard

Salg & Vurdering

6019 9901

henrik@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Silkeborg og omegn.

Johannes von Siebenthal

Indehaver, Salg/Vurdering & MBA Exe

2149 6085

johannes@minbolighandel.dk

Ansvarlig for boligsalg i Kolding og omegn

Preben Jensen

Indehaver & Ejendomsmægler MDE

2760 9032

preben@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Vejle og omegn.

Peter Jakobsen

Indehaver

2214 4030

peter@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Horsens og omegn.

Anne Dorte Linnebjerg

Indehaver & Salg/Vurdering

52 581 582

ad@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Holstebro og omegn

Ann Rosenskjold

Indehaver & Ejendomsmægler MDE

2525 6474

ann@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Aalborg og omegn.

"Vi solgte på kun 8 dage"

Min bolig blev solgt på bare 8 dage, til prisen. Min Bolighandel har hele vejen igennem været super behjælpelig og altid til at få fat på, både på mail og telefon. Det er dejligt at møde en ejendomsmægler, som vil sælgeren det bedste, og samtidig er fair over for køber.

Tilmeld dig vores køberkartotek

Sjælland

Kirke Værløsevej 16, 3500 Værløse

Sydkysten

Søndre Alle 39, 4600 Køge

Fyn

Parkvej 9, 5600 Faaborg

Jylland

Randersvej 202, 8200 Aarhus N