Kontakt os

Min Bolighandel

+45 70 254 264

kontakt@minbolighandel.dk


Sender du en mail, er der garanti for at den besvares indenfor 24 timer, på dage hvor kontoret er åbent.

Åbningstider

Mandag-Torsdag : 09:30-17:00

Fredag : 09:30-14:00

Lørdag : Efter aftale

Søndag : 10.00-15.00

Bestil gratis salgsvurdering

Det er helt uforpligtende. Vi laver en grundig gennemgang af din bolig og du får rådgivning om det bedste salg.

Din besked er blevet sendt

Udfyld venligst alle felterne korrekt.

Find din lokale mægler

Vi har lokale ejendomsmæglere fordelt over hele Danmark.

Tast dit postnummer ind i boksen nedenfor og få kontakt til den mægler, der kender lige præcis dit lokalområde.

 

Der er ingen mægler tilknyttet dette postnr.

Udfyld venligst alle felterne korrekt.

Administration

Annie Tinggaard

Bogholder

2425 5599

atkon@atkon.dk

-

Jesper Vinding

Trainee

2729 6811

jesper@minbolighandel.dk

Trainee

Mie Hansen

Trainee

70 254 264

mie@minbolighandel.dk

-

Sofie Krambeck

Ejendomsmægler & Valuar MDE

6066 1912

sofie@minbolighandel.dk

-

Sophus Købke

Finansøkonomstud.

2182 3257

sophus@minbolighandel.dk

-

Sjælland

Simon Christensen

Indehaver, Ejendomsmægler MDE

5133 4060

simon@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Storkøbenhavn og Værløse/Farum

Anders Hansen

Indehaver, Ejendomsmægler MDE

2960 9499

anders@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Storkøbenhavn og Værløse/Farum

Ellen Rye Petersen

Salg og vurdering

2257 4474

ellen@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Allround i Storkøbenhavn

Kasper Agerbo Bech

Salg & Vurdering

5039 1214

kasper@minbolighandel.dk

Ansvarlig for projektsalg

Hanne Steenberg

Ejendomsmægler MDE

2298 7488

hanne@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Slagelse og Sorø kommuner

Mads Bjerre Christensen

Ejendomsmægler MDE

4252 4100

mads@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Ringsted, Sorø m.fl.

Claus Rasmussen

Ejendomsmægler & Valuar MDE

5352 6009

claus@minbolighandel.dk

Ansvarlig for boligsalg på Islands Brygge og i Ørestad

Anne-Mette Skak Hansen

Akademiøkonom i Ejendomshandel

4248 4948

anne-mette@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Kongens Lyngby, Søborg og Bagsværd

Jens Emkjær

Ejendomsmægler MDE

2633 3366

jens@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Ishøj, Brøndby Strand og Vallensbæk Strand

Susanne Søgaard

Salg & vurdering, Cand. Merc.

2014 6239

susanne@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Vedbæk, Rungsted, Hørsholm, Kokkedal, Nivå og Humlebæk

Per Hermansen

Ejendomsmægler MDE

2215 1888

per@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Hornsherred, Frederikssund, Halsnæs og omegn.

Susanne Borch

Salg & Vurdering

2889 1888

borch@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Odsherred - i samarbejdet med Per Hermansen

Flemming Knudsen

Ejendomsmægler MDE

23372706

flemming@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Frederiksberg

Poul Stubkjær Djursner

Ejendomsmægler MDE

5050 6060

poul@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Roskilde, Jyllinge og Ølstykke

Erling Nielsen

Assistent

7170 7140

erling@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Hedehusene, Taastrup og Stenløse

Sydkysten

Tanja Poulsen Mathiesen - Søndre Alle 39, 4600 Køge

Ejendomsmægler MDE

2464 6455

tanja@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Stevns, Køge, Greve og Solrød

Tanja Hartington

Salgschef for Sydkysten

3071 2670

Hartington@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Stevns, Køge, Greve og Solrød - i samarbejde med Tanja Poulsen Mathiesen

Fyn

Lars Tribler

Salg & Vurdering

7178 0655

tribler@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Fyn.

Jylland

Ann Rosenskjold

Ejendomsmægler MDE

2525 6474

ann@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Aalborg og omegn.

Elsemaria C. Andersen

Ejendomsmægler MDE

2482 6899

elsemaria@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Randers til Limfjorden

Henrik Søndergaard

Salg & Vurdering

6019 9901

henrik@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Silkeborg og omegn.

Lars Nielsen

Ejendomsmægler MDE

2425 0784

lars@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Aarhus og omegn

Preben Jensen

Ejendomsmægler MDE

2760 9032

preben@minbolighandel.dk

Ansvarlig for Vejle og omegn.

"Vi solgte på kun 8 dage"

Min bolig blev solgt på bare 8 dage, til prisen. Min Bolighandel har hele vejen igennem været super behjælpelig og altid til at få fat på, både på mail og telefon. Det er dejligt at møde en ejendomsmægler, som vil sælgeren det bedste, og samtidig er fair over for køber.

Tilmeld dig vores køberkartotek

Sjælland

Kirke Værløsevej 16, 3500 Værløse

Sydkysten

Søndre Alle 39, 4600 Køge

Hedehusene

Baldersbuen 15D, 1.th, 2640 Hedehusene

Jylland

Randersvej 202, 8200 Aarhus N